Наше підприємство ПП «Бонум-Пак» є офіційним представником європейського виробника «Еко-плит» на території України. Продукція виготовлена з рециклінгу РР, РЕ, РS, тобто має значні переваги перед аналогами виготовленими на будь-якій дерев'яній основі. Плити є екологічно чисті, не шкодять як навколишньому середовищу, так і життю людини.

Сфера застосування наших плит, досить широка:

  • В малій архітектурі, для будівництва спортивних та дитячих майданчиків.
  • Досить широко застосовується як вентильований фасад на великих і малих будівлях.
  • У будівництві: опалубка, комунікаційні ряди, огорожі, дренажі на малих і на великих об'єктах забудов.
  • Виробництво торгових стелажів та різного торгового обладнання в магазинах і супермаркетах.
  • В меблевому виробництві: як каркасні меблі, як дошки для полиць і підмостків, декоративні лавки чи столики у парках, скверах та інших зонах відпочинку.
  • Масово застосовують у виробництві, або реставрації причепів як на легкові, так і на вантажні автомобілі, у вигляді бортів, підлоги чи бокових стінок.
  • Досить пристойно виглядає наша "Еко-плита" як огорожа біля приватних будинків в прольотах між стовпцями з каменю чи цегли, замість метало-профілю тому, що окрашений з обох боків.
  • Для облицювання балконів.
  • Для облаштування санітарно-гігієнічних кабінок торгових, офісних, розважальних центрах і медичних установах.
  • Для виробництва шаф, роздягалень в аква-парках, фітнес-клубах, школах і дитячих садках.

Еко-плити є продуктом, виробництво яких засновано на виробничій лінії яка використовує передові світові рішення в області переробки сировини пластмас.

Також наша компанія присутня на ринку одноразового посуду і товарів для торгівлі. Широкий вибір одноразового посуду, фасувальних матеріалів та пакетів з  малюнком давно завоювали довіру і популярність.

Ми пропонуємо різноманітні, підлаштовані саме під потреби й бажання клієнтів набори одноразового посуду. Також у нас ви можете придбати нефасований одноразовий посуд у великих упаковках.

Одноразовий посуд BONUM не поступається в асортименті класичному посуду, дозволить зекономити час та кошти, повністю замінивши собою класичний – ламкий і незручний – керамічний посуд

Наша продукція – сертифікована, має усі необхідні супровідні документи і дозволи, повністю безпечна у використанні.
Ми пропонуємо своїм партнерам послуги з фасування одноразового посуду під їхніми торговими марками (приват-лейбл).  

Ми пропонуємо друк пакетів з Вашим  малюнком, а також найрізноманітніші витратні матеріали для торгівлі.

Наші партнери знають, що працюючи з нами, вони будуть задоволені і якістю товару, і швидкістю доставки. Ми швидко доставимо замовлений товар власним автотранспортом.

bonum.ua - Всі права захищені. 2008 - 2018
Розробка republic